Zařízený pokoj k pronájmu v Praze 4 - Nusle
Typ: Pokoj
Dispozice: 5+1
Velikost: 16 m2
Dostupnost: 2.6.2025
Nájem:
17.000 Kč
Energie:
1.500 Kč
Celková cena:
18.500 Kč
Provize:
Bez provize
Parametry
Město: | Praha |
Městská časť: | Nusle |
Ulice: | Na Jezerce |
Typ nemovitosti: | Pokoj |
Dispozice bytu: | 5+1 |
Správní obvod: | Praha 4 |
Počet ložnic: | 5 |
Vybaveno nábytkem: | Ano |
| 16 m2 |
| 41920 |
| Dlouhodobý/krátkodobý |
| 2.6.2025 |
| 5 |
| Ne |
| V ceně |
Popis
Dlouhodobý nebo krátkodobý pronájem (minimum 3 měsíce) zařízeného útulného pokoje č. 41920 ve sdíleném 5 pokojovém bytu v ulici Na Jezerce, Praha 4 - Nusle s velmi dobrou dostupností do obchodních čtvrtí Pankrác a Brumlovka a metra Pankrác (linka C).
Jedná se o dvoupodlažní byt umístěný v posledním 5. patře domu s okny do jednosměrné ulice. V přízemí bytu jsou 3 pokoje a nahoře 2 pokoje. Byt má dvě koupelny a dvě toalety.
Pokoj o velikosti cca. 16 m2 je zařízen lůžkem (šířka = 140 cm), pracovním stolem se židlí a lampou, šatní skříní, policemi, lůžkovinami a povlečením, závěsy a drobným dalším vybavením. V kuchyni jsou spotřebiče jako myčka, elektrický sporák, varná deska, digestoř, lednice/mrazák, mikrovlnka a nádobí. V bytě je pračka/sušička.
Praha-Nusle se nachází v blízkosti obchodní čtvrti Pankrác a Brumlovka – výborná dostupnost: stanice metra C Pankrác, stanice autobusů a tramvají jen 2 min. Procházka. Pouze 10 min. tramvají do skutečného srdce Prahy (Národní divadlo, Karlův most atd.). U metra je nákupní centrum Arkády Pankrác.
Celková cena: 18.500 Kč/měsíc včetně všech energií a energií, Wi-Fi internet. Požadována vratná jistota ve výši jednoho měsíčního nájmu.